Запалюємо полум'я

юних талантів

Мiсiя

Перші 10 років роботи Фундація успішно популяризувала читання, забезпечуючи книгами сільські бібліотеки, дитячі будинки, лікарні. Понад 200 тисяч книжок відкривають нові світи по всій Україні.

З 2021 року Фундація Дарини Жолдак сфокусувалася на роботі з талановитими підлітками.

Ми допомагаємо підліткам реалізувати творчий потенціал і працюємо над тим, щоб кожна дитина:

 • Відчула суперсилу власного таланту;
 • Отримала потрібні знання і досвід;
 • Розуміла як реалізувати свій талант у креативній індустрії.

Діяльність

 • Освітній напрям
  01

  Креативні індустрії відрізняються від традиційних професій тим, що не мають простих універсальних сценаріїв, як діяти та розвиватись. Підлітки не розуміють куди і як рухатись, хто рольові моделі і які перспективи перед ними відкриває талант.

  Фундація створює проєкти, які знайомлять підлітків з успішними представниками індустрій, дають розуміння сфер та шляху розвитку таланту, щоб вони зробили усвідомлений вибір професії.

 • Благодійний напрям
  02

  За бідністю і складними життєвими обставинами підліткам складно розгледіти свій талант, хоча саме він може стати ключем до реалізації, яка змінить хід подій їхнього життя. Надаючи мінігранти на навчання та матеріали, ми допомагаємо їм розкрити свій талант і зробити крок вперед.

 • Інформаційний напрям
  03

  Розподіл професій на серйозні та не серйозні — давній стереотип, де представниками не серйозних професій є майже кожен спеціаліст креативної індустрії. Фундація Дарини Жолдак прагне, щоб українське суспільство було талантоорієнтованим, вірило, що талановитий кожен і підтримувало таланти на шляху їх розвитку, а не будувало перешкоди.

Що віддав - то твоє

Дарині Жолдак було 30, коли вона раптово пішла з життя. Всі знали її як людину з великим серцем, широкою посмішкою та винятковою любов’ю до мистецтва та України. Вона вивела галерею “Колекція” на європейський рівень та вдихнула нове життя у Мистецький Арсенал проєктами “Космічна Одіссея” та “Незалежні”. У свої 30 Дарина потрапила до рейтингу найвпливовіших людей сучасного українського мистецтва, заклавши фундамент того арту, яким ми бачимо його сьогодні.

Дарина не встигла втілити всі свої амбітні задуми, тому розвиток української мови та культури, підтримка маловідомих талановитих митців, освітні програми для дітей з віддалених регіонів України та багато іншого, про що так мріяла Дарина, знайшли життя у проєктах Фундації Дарини Жолдак.

Майже 10 років Фундація успішно популяризувала читання, забезпечуючи книгами сільські бібліотеки, дитячі будинки й лікарні, підтримувала дослідження та популяризацію українських етно-естетик.

З 2021 року Фундація Дарини Жолдак сфокусувалась на роботі з талановитими підлітками. Нову місію Фундації очолила Марія Артеменко — експертка з комунікацій та ефективної благодійності. Вона заснувала всеукраїнську благодійну організацію «Клуб Добродіїв» та стала однією з ініціаторів Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок в Україні.

Сьогодні Фундація Дарини Жолдак запалює полум’я юних талантів!

Перші 10 років діяльності у цифрах

 • 200 000+ книжок передали в бібліотеки, лікарні, дитячі будинки
 • 50 000+ благодійників, які об'єдналися навколо Фундації задля допомоги
 • 8 000+ дітей, з якими ми стали друзями
 • 5 000 + бібліотек та шкіл отримали допомогу
 • 150+ візитів Книжкобусу до малечі
 • + 1 000 000 справ ще попереду