Запалюємо
полум'я юних
талантів

Щоб реалізувати свою місію, Фундація Дарини Жолдак працює у кількох напрямах:

 • Освітній
  напрям

  Креативні професії відрізняються від традиційних тим, що не мають простих універсальних сценаріїв, як діяти та розвиватись. Підлітки не розуміють, куди рухатись, яка рольова модель та які перспективи перед ними відкриває талант.

  Фундація створює проєкти, які знайомлять підлітків з успішними представниками індустрій, дозволяють зрозуміти творчі галузі та шлях розвитку таланту, щоб усвідомлено вибрати професію.

 • Благодійний напрям

  Через бідність і складні життєві обставини підліткам складно розгледіти свій талант, хоча саме він може стати ключем до реалізації, яка змінить хід подій їхнього життя. Надаючи мінігранти на навчання та матеріали, ми допомагаємо їм розкрити свій талант і зробити крок уперед.

 • Інформаційний напрям

  Поділ професій на серйозні та несерйозні — давній стереотип, згідно з яким представником несерйозної професії є чи не кожен фахівець креативної індустрії. Фундація Дарини Жолдак прагне, щоб українське суспільство було талантоорієнтованим, вірило, що талановитий кожен, і підтримувало таланти на шляху їхнього розвитку, а не будувало перешкоди.

Проєкти, які вже втілює Фундація Дарини Жолдак

1/4

Книжка
«Талант: інструкція з використання»

67% підлітків хотіли б, щоб у навчальному закладі розповідали, як розкрити свій талант. Адже серед основних перешкод на шляху реалізації таланту вони назвали нерозуміння, як рухатись до мети.

Щоб допомогти їм усвідомити, що мати творчу професію — круто та прибутково, а також дати чіткий план реалізації в креативних індустріях, Фундація Дарини Жолдак створює книжку «Талант: інструкція з використання».

Акцент видання — реальні історії визнаних українських професіоналів у своїй галузі.

* Книга вийде у «Видавництві Старого Лева» до кінця 2021 року.

2/4

Мінігранти для талановитих підлітків у складних життєвих обставинах

Відсутність коштів на матеріали та навчання — головний бар’єр для розвитку таланту (дані дослідження «Ставлення підлітків і населення України до таланту та креативних індустрій»).

Через це вони часто змушені обирати інший шлях, який не робить їх реалізованими, а отже щасливими. Мінігранти для дітей перетворяться на необхідні інструменти та обладнання чи навчальний курс, який допоможе робити те, що подобається, ще краще. І можливо — в майбутньому перетворити талант на професію.

* Прочитати історії підлітків, яким ми допомагаємо можна у наших соціальних мережах.

3/4

Талантопедія

Кожен третій підліток хотів би працювати в креативній індустрії. Але їм не вистачає структурованої інформації про професійні можливості та шляхи реалізації.
Фундація Дарини Жолдак створює першу в Україні інтерактивну енциклопедію креативних індустрій. У цьому довіднику будуть зібрані понад 700 творчих професій, і кожна з них розглянута з усіх боків, щоб показати, де і як можна реалізувати свої таланти.

* Над створенням Талантопедії вже працюють понад 200 контент-волонтерів, які на першому етапі структурують та кристалізують інформацію про понад 700 професій креативних індустрій.

4/4

Служба підтримки таланту

Внутрішній самозванець часто звучить набагато гучніше, ніж голос таланту, і для того, щоб людина повірила в себе, їй потрібні підтримка та нагадування: ти важливий і талановитий!

Служба підтримки таланту — твої віртуальні обійми у світі, де говорять, що ти ні на що не здатен.

Це чатбот, який «вмикає талант», надихає підлітка не опускати руки і дає практичні інструменти, які допомагають краще зрозуміти себе та подружитися зі своїм талантом.

* Службу підтримки таланту почне роботу до кінця року. Підпишіться на новини, щоб не пропустити важливу подію.

Великі цілі
Фундації Дарини Жолдак

Україна — це Талантоорієнтоване суспільство

 • У талант вірять;
 • Дають простір для розвитку та помилок;
 • Підтримують ідею, що будь-який шлях розвитку хороший, і цим нівелюють синдром самозванця;
 • Точно знають, що талановитий кожен.

Україна — це країна інновацій

 • Генеруємо нові рішення, а не лише втілюємо готові ідеї.

Україна — це Країна, де талант привабливий для інвестицій бізнесу, держави, приватних інвесторів

Запалимо
талант
разом?

запалити