Волонтерам

Інтро:

Круто, що ви готові стати частиною змін! Підтримка талановитих підлітків сьогодні — внесок у нову сторінку креативної економіки України.

Ми у пошуках однодумців, які вболівають за зміни, прагнуть жити у талантоорієнтованому суспільстві та готові долучатися до його створення. Кожен вже сьогодні може підсилити талановитих, перетворивши свою суперсилу на ефективний імпакт. Для цього не потрібні мільйони — ви можете поділитися своїм часом, талантом та знаннями або, наприклад, стати голосом змін, в які ви вірите!

Марія Артеменко СЕО Фундації Дарини Жолдак

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІДТРИМКИ ТАЛАНТУ?

 • Станьте співтворцем Талантопедії

  Фундація працює над Талантопедією — першою інтерактивною енциклопедією креативних індустрій.  Долучайтеся до її створення як ресерч-аналітик або копірайтер та підтримуйте проєкт своїм часом та знаннями.

  Для цього заповніть анкету, отримайте від нас тестове завдання, у разі успішного та якісного виконання — приймате волонтерський челендж та починайте роботу над підсиленням креативних індустрій України.

  Стати волонтером
 • Станьте голосом Фундації

  Про талант треба говорити гучно! Надсилайте Талантівку всім, чий талант вас надихає та зізнавайтеся в любові до таланту.

  А також поширюйте інформацію про наші ініціативи у своїх соцмережах і розповідайте про проєкти тим, кому вони можуть бути актуальні.

  Стати волонтером
 • Поділіться своїм професійним досвідом

  Якщо ви працюєте в креативних індустріях та хочете підсилити творчих підлітків – розкажіть їм про свій досвід та професійний шлях.

  Реальні історії від практичних спеціалістів можуть допомогти підліткам визначитися з майбутньою професією, показати, які можливості та перспективи відкриває реалізація таланту.

  Стати волонтером

Стати волонтером

Контактна iнформацiя

Як саме ви готові допомагати таланту? *