Талановитим підліткам

Інтро:

Ми працюємо для тебе, дізнайся, як саме ми можемо бути тобі корисні.

Щоб знайти свій шлях, доведеться зробити багацько помилок, але саме вони і підсвічуватимуть правильну дорогу.

Марія Артеменко СЕО Фундації Дарини Жолдак

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

 • Освітній напрям

  Стань одним з перших юзерів чат-боту Талантелла, цей персонаж знає про талант все і навіть трохи більше. Отримуй свою порцію талановитих передбачень, проходь тест на свої захоплення та дізнайся, що про твій талант думають друзі.

  Замовляй книгу “Талант: інструкція з використання”, виконуй завдання та надихайся історіями тих, кому вдалося.

  Крім того, підписуйся на соцмережі Фундації, там знайдеш багато інформації про наші проєкти, можливості для таланту, поради, цікаві історії успіху та, звісно, порцію талановитих мемів.

  Хочу з вами
 • Інформаційний напрям

  А кого ти вважаєш талановитим: Моргенштерна чи може Ілона Маска? У нашому великому дослідженні ми це ретельно дослідили, а ще зібрали багацько цифр і фактів. Саме це допомогло Фундації впевнитися в актуальності нового фокусу.

  Ми працюємо над Талантопедією — інтерактивною енциклопедією креативних індустрій та сподіваємося вона допоможе тобі обрати професію до душі. Слідкуй за оновленнями на сторінках Фундації, щоб точно не прогавити запуск Талантопедії.

  Про талант треба говорити гучно! Надсилай Талантівку всім, чий талант тебе надихає та зізнавайся в любові до таланту.

  Хочу з вами
 • Благодійний напрям

  Подай заявку на отримання гранту для розвитку свого таланту, який знаходиться у складних життєвих обставинах. Якщо маєш потужну мотивацію і заряд енергії розвивати, розкажи нам історію свого таланту та напиши, як саме ми можемо тебе підсилити: інструменти, навчальний курс, спеціалізоване ПЗ або інші практичні матеріали.

  Ти також можеш надіслати заявку на отримання книги “Талант: інструкція з використання”. Напиши нам на пошту [email protected] або у соцмережах Фундації, з темою: Хочу книгу від ФДЖ, розкажи свою історію та чому тебе зацікавило видання.

  Ці опції доступні для підлітків у складних життєвих обставинах (потрібно буде надати документ-підтвердження).

  Хочу з вами

Хочу з вами

Контактна iнформацiя

Де тобі комфортніше спілкуватись? *