Сьогодні ми разом запалимо юні таланти,

а завтра Україна стане сильніша завдяки їм!

Марія Артеменко,

Талановиті підлітки — творча та креативна сила, яка будуватиме наш світ та вашу компанію вже через декілька років! Підтримуючи їх іскру таланту, ви стаєте рушійною силою змін для власного бізнесу та країни!

Марія Артеменко, СЕО Фундації Дарини Жолдак,
громадська діячка
Стати партнером

Як ви можете приєднатись до підтримки таланту?

 • Фінансова підтримка

  Місія Фундації Дарини Жолдак — створювати фундаментальні великі проєкти, які борються з упередженнями та застарілим сприйняттям творчих професій, допомагають підліткам свідомо визначати напрям діяльності, а також дають розуміння, як планувати успішну реалізацію в креативних індустріях. Ваша підтримка допоможе максимальній кількості талантів реалізуватись!

  *100% коштів конвертуються в пряму підтримку творчих підлітків та реальний результат. Роботу команди фінансово забезпечує засновник Фундації Андрій Федорів та та креативно-інвестиційна компанія FEDORIV.

  стати партнером
 • Корпоративне волонтерство

  Залучайте свою команду до підтримки таланту та зробіть благодійність частиною ДНК вашого бренду!

  Ви можете проводити активації всередині компанії на користь підтримки талановитих підлітків. Благодійні ярмарки, корпоративи, квести, підтримка власною експертністю та ідеями — все це лише маленька частина можливих активностей!

  стати партнером
 • Інша співпраця

  Фундація Дарини Жолдак щиро вболіває за таланти та готова в співтворчості розробити партнерський проєкт, який підсилить бренд вашої компанії та таланти по всій Україні. Ми знаємо як подружити бізнес та благодійність та створити зміни разом!

  стати партнером

Стати партнером