РЕЗУЛЬТАТИ АКЦІЇ

Станом на сьогодні вже зібрано близько 71 267 книжок. Збирали їх 48900 людей у 65 населених пунктах.

Це 3,54 млн грн зекономлених бюджетних коштів.
Це від 10 до 40 книжок для кожної з 4704 сільських шкіл та бібліотек.

Те, що нас надихає – листи з подяками від бібліотек та маленьких читачів, які вже отримали свої коробочки з книгами. Їх приходить дуже багато і частково ми будемо розміщувати тут фотозвіти та слова вдячності всім тим, хто приєднався до проекту. Завдяки вашій підтримці збір продовжується, а діти з усіх куточків України радіють новим книгам.

Подяка від Манжосівської сільської бібліотеки Прилуцької РЦБС

Манжосівська сільська бібліотека Прилуцької РЦБС дякує фундації Дарини Жолдак та проекту «100 000 книжок для сільських бібліотек» за нові дитячі книжки. В складний час безгрошів’я та винищення сільських бібліотек ця допомога є дуже цінною.

Читачі бібліотеки вдячні засновникам даного проекту, а також дітям ЗОШ №70 м. Києва, за надану можливість познайомитись з новинками дитячої літератури та бажають їм творчої наснаги і подальших благородних справ на благо розбудови бібліотечної справи в Україні.

Завідувач бібліотекою с. Манжосівка Прилуцької РЦБС Охріменко С. В.

Подяка від Публічно-шкільної бібліотеки с. Ракитне

Ми вважаємо, що проект «100000 книжок для сільських бібліотек», який організувала фундація Дарини Жолдак, дуже потрібний. Сільські бібліотеки таким чином поповнюють свої застарілі фонди новими книжками для користувачів. Ми дуже вдячні адміністрації Рокитнівської гімназії і бібліотекарю Пахнюк М. І. за те, що з їх допомогою наша бібліотека поповнила свій фонд хорошою літературою для дітей і дорослих.

Подяка від Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снятинського району Івано-Франківської області

Учні, вчителі та батьки Устянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снятинського району Івано-Франківської області щиро дякують Фундації Дарини Жолдак за організацію всеукраїнської акції 100 тисяч книжок для сільських бібліотек. Дякуємо за отримані якісні й цікаві видання!!!

Дякуємо Фундації Дарини Жолдак, Школі І-ІІІ ступенів № 248 Деснянського району м.Києва, а також всім-всім тим небайдужим людям, хто долучився до цієї акції.

Добра вам, наснаги та успіхів, божого благословення!

Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернату

Дирекція Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради висловлює щиру вдячність  організаторам благодійної акції «100000 книжок для сільських бібліотек ».

Такі акції важливі та потрібні, адже фонд бібліотеки поповнився дуже гарними та корисними книгами. Дитячі казки, оповідання, різні енциклопедії потрібні малечі щодня. Скільки радості, захоплення від нових книг на дитячих обличчях! Це настільки чудово та неоціненно – передавати книги для тих , хто їх потребує.

Бажаємо Вам здоров’я, творчої наснаги на многії літа.

Диканська центральна районна бібліотека

Щира подяка усім хто причетний до проекту “100000 книжок” для сільських бібліотек, а особливо добрим дитячим сердечкам, що поділились своїм скарбом – книгою. І як сказав хтось із письменників “Гарний вчинок – це вже нагорода”. Це так зворушливо отримувати з рук у руки тепле слово книжечки. Наші юні читачі Надеждинської сільської бібліотеки – філії та завідуюча Мартем’янова Зоя Іванівна щасливі, що ця нагода випала нам.

ЗОШ І-ІІ ступеня с. Личани

Щиру вдячність колегам висловлюють учні та вчителі нашої школи. Наші діти раді будь-яким подарункам (бо їх нам так рідко дарують…), а тут –книги! Їх останнім часом так не вистачає, як на уроках, так і для позакласного читання, особливо для учнів молодших класів. Як приємно, що в такий тяжкий і суворий для нашої країни час знаходяться люди, які не забувають про дитячі мрії і роблять їм, хоч і не величкі, але все-таки подарунки.

Вам щире «Спасибі» всі хочем сказать, Від цілої школи добра побажати, Хай Бог допоможе у всіх ваших справа, А діткам вкраїнським – лиш миру в державі.