АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

особливі для особливих

6 грудня 2015 року ГО «Ти особливий» за підтримки Фундації Дарини Жолдак  провела благодійний концерт «Особливі для особливих». Його організаторами та учасниками є люди з інвалідністю, котрі таким чином вирішили допомогти вихованцям Ладижинського дитячого будинку-інтернату та пораненим бійцям АТО.

циклоп_zholdak

21-22 листопада 2015 за підтримки Фундації Дарини Жолдак відбувся V-й Фестиваль відеопоезії «CYCLOP». В рамках фестивалю пройшов конкурс відеопоезії, у якому спеціальну відзнаку від Фундації отримав відеовірш Віри Яворської «Сон».

cinema poster awards

Cinema Poster Awards – національний конкурс кіноафіш, організований ілюстраційною агенцією ILL&MATES разом з КМКФ «Молодість» та за підтримки Фундації Дарини Жолдак.

Фестиваль «Кіноскрипт»

Фундація Дарини Жолдак відзначила найоригінальніший сценарій фестивалю «Кіноскрипт». Церемонія відбулася 24 грудня 2014 року в Будинку актора.

Cyclop_new_face_min_041

21-23 листопада 2014 року в Києві пройшов IV-й Фестиваль відеопоезії «CYCLOP». Одним з партнерів цього року виступила Фундація Дарини Жолдак

for_fb-04

«Культура vs Пропаганда» – унікальний проект, в основі якого серія дискусій на тему ролі пропаганди в культурі, освіті, історії ті ін.