ОСВІТА

Напрямки діяльності

БІБЛІОТЕКИ. ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР.

Продовжуючи свій проект поповнення фондів сільських бібліотек «Вільний простір», ми розпочинаємо постійно діючий  у 2015 році проект – «Вільний простір 2015».

Детальніше про проект.

ПОДАРУЙ КНИГУ ДИТИНІ

Всеукраїнська ініціатива по збору книжок для дитячих будинків, лікарень та сільських бібліотек триває. Тут ви зможете дізнатись про наші постійно діючі акції з партнерами та фотозвіти проектів,що вже відбулися.

Детальніше про наші проекти.

Проекти

“100 тисяч книжок для сільських бібліотек”

Проект має на меті залучити міські школи для збору дитячих книжок аби поповнити фонди сільських бібліотек. Проект триває з 9 березня до 22 квітня 015 року по всій території України.

Дізнайтеся більше про проект тут.

“Книжковий квест”

Дитячий міжнародний журнал “Пізнайко” спільно з Фундацією Дарини Жолдак оголошує про початок “Книжкового квесту” – захоплюючого конкурсу, який триватиме протягом року. Конкурс проводиться в період з 01 березня 2015 року по 05 січня 2016 року на всій території України (окрім АР Крим). До участі запрошуються діти молодшого шкільного віку (від 6 до 10 років).

Детальні умови конкурсу та завдання вже на сторінці квесту.

ПОДІЇ

10830676_1790961101128162_911837198555747820_oKYIV MARKET 7.0

Нова локація, нові й старі учасники і традиційний океан добра. Ми знову збирали книги для читачів сільських бібліотек.

Що віддав – то твоє!

Сторінка подіі у Facebook

Фундація Дарини Жолдак взяла участь утретій благодійній барахолці The New Old 7 грудня, яка відбулася на Арт-Заводі Платформа. З вашою допомогою було зібрано 15 коробок з книжками, які відправляться у містечка й селища до маленьких читачів місцевих бібліотек.

27-28 листопада пройшла щорічна Конференція Української бібліотечної асоціації під назвою “Бібліотек@ – територія єдності”

Організатори “Дивогонки” – дитячих перегонів на велосипедах, VELO Online приєдналися до загальноукраїнської ініціативи Фундації Дарини Жолдак по збору книжок для дітей.

Українська бібліотечна асоціація у партнерстві з Фондом Дарини Жолдак  і головним партнером перевізником  Новою  Поштою, провела конкурс фоторобіт на тему «Читай усюди».

УЧАСНИКИ

“Нова Пошта” – наш головний партнер-перевізник

Дитячий міжнародний журнал “Пізнайко” допомагає у популяризації відвідування бібліотек серед школярів.

Перший благодійний магазин “Ласка” подарує чарівного янгола тим, хто опустить в наш контейнер для збору коштів внесок у розмірі 25 гривень. Тож ваш янгол принесе дітям одну нову книжку.

Компанія «Pepelatz» долучилася до участі в нашому проекті «Подаруй  книгу дитині»

Мережа супермаркетів “VARUS” приєдналася до збору дитячих книжок. І що найцінніше – ініціативу підтримали саме спіробітники мережі. Тож, коробочки відправляються до тих, хто буде їх наповнювати новими мріями.