Новини

11 жовтня «Дивогонка-Осінь» – місце де перетинаються диводоріжки.

Запрошуємо вас на Дивогонку , яке вже 8 раз поспіль приводить на велодоріжки парків родини, що вболівають за своїх маленьких гонщиків.

Boy cycling

«Дивогонка» – це свято для всієї родини, де медалі та призи отримують всі маленькі учасники велогонок. Велосвято проходитиме в Парку Партизанської Слави.

Цьогоричній заїзд незвичний тим , що організатори  приєднались до загальноукраїнської ініціативи Фундації Дарини Жолдак :

Підтримка  фондів бібліотек у маленьких селах та дитячих будинках України

-Нам потрібні нові та старі книжки для дітей від 3 до 16 років. Мова, розмір та видавництво не мають значення.

-Також ми будемо раді макулатурі, яку ми переводимо у новенькі книжки.

Учасники змагань будуть мати змогу залишити книги и макулатуру  біля адміністративної палатки.

Шукайте наші брендовані коробки.

10668382_760523927342232_644831260_n

 

Ми  раді бути з Вами на цьому святі.

gonka

До участі в гонці запрошуються діти від 2 до 15 років. Батьки, а також бабусі, дідусі і всі інші запрошуються підтримати маленьких спортсменів.

Заїзди формуються за віком та діаметру коліс. У заїздах можна приймати участь на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипедів лежить на батьках учасників.

Регламент і час заїздів будуть надіслані електронною поштою всім зареєстрованим ближче до гонки! Орієнтовно захід триватиме з 10.00 до 17.00

Наявність шолому є обов’язковою умовою для участі в гонці (буде організований безкоштовний прокат велошоломів).

Крім змагань, дітей і батьків чекає розважальна та пізнавальна програми, підготовлені нашими партнерами.

Прогноз погоди на 11 жовтня дуже прихильний маленьким велосипедистам – очікується сонячна погода і температура повітря +20 градусів.

«Дивогонка» – це некомерційний захід. Організаційний внесок, який береться при реєстрації, йде на виготовлення грамот, медалей та інших організаційних питань.

Організаційний внесок в цьому році становить: 50 грн – Перша дитина, 35 грн – Друга і наступні діти в родині. Внесок оплачується в день гонки при отриманні стартового номера.

АНКЕТА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ – ТУТ.

Для допуску дітей до змагань, батькам необхідно заповнити форму згоди на участь їхньої дитини в гонці. Її можна завантажити ТУТ, роздрукувати та заповнити. Форму необхідно буде надати в день гонки на місці видачі стартових номерів.

На даний момент партнерами і спонсорами гонки є:  Elochka.com.ua, Sanki.com.ua, Giant, Cube, Kross, Всюдихід, дитячий журнал “Крилаті”, Хелен Дорон, видавництво “Мамине Сонечко”, ТМ “Малиш “, Волонтерська Сотня, МК” Валерія “, Дентал Верді, Професор Крейд, Піцерія” Везувіо “.
Ми відкриті до співпраці і будемо раді разом з вами зробити цей велосипедний свято для дітей!

Координатор велогонки – Дмитро Воят.

Контактний номер телефону 095 796-87-69.

 


Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website