28 січня відбулася перша дискусія між Іреною Карпою та Любком Дерешем, темамика якої – пропаганда в літературі. Модерувала зустріч Лариса Денисенко.

«Культура vs. Пропаганда» – унікальний проект, створений у співпраці ГО «Форум видавців» та БФ «Фундація Дарини Жолдак», стартує у Києві наприкінці січня на базі простору FEDORIV Hub.

В основі проекту – серія дискусій, кожна з яких підніматиме одну з тем: література, мистецтво, історія, кіно, освіта тощо.

У сучасному інфопросторі ми, як ніколи, відчуваємо прояви різноманітних маніпуляцій і впливів. А як має реагувати на них культура? Коли мистецтво стає головною зброєю проти пропаганди, а на яких етапах історії активно підтримує пропаганду? Як допомогти суспільству відрізняти правду від брехні за допомогою культурних практик і розвитку критичного мислення? Відповіді на ці та багато інших питань шукатимуть спікери проекту.

Сторінка події та фотозвіт у Facebook

Інформаційні партнери проекту: «1+1», «Українська правда. Життя», Hromadske.tv, «Еспресо.тв», Insider, «Телекритика», радіо «Аристократи», «Громадське радіо», газета «День», журнал «Країна», газета «По-українськи», Cultprostir.

Онлайн-трансляція дискусії