ЗАВЕРШЕНI ПРОЕКТИ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

6 грудня 2015 року ГО «Ти особливий» за підтримки Фундації Дарини Жолдак  провела благодійний концерт «Особливі для особливих». Його організаторами та учасниками є люди з інвалідністю, котрі таким чином вирішилblagodijnistи допомогти вихованцям Ладижинського дитячого будинку-інтернату та пораненим бійцям АТО.

21-22 листопада 2015 за підтримки Фундації Дарини Жолдак відбувся V-й Фестиваль відеопоезії «CYCLOP». В рамках фестивалю пройшов конкурс відеопоезії, у якому спеціальну відзнаку від Фундації отримав відеовірш Віри Яворської «Сон».

cinema poster awards

Cinema Poster Awards – національний конкурс кіноафіш, організований ілюстраційною агенцією ILL&MATES разом з КМКФ «Молодість» та за підтримки Фундації Дарини Жолдак.

Фестиваль «Кіноскрипт»

Фундація Дарини Жолдак відзначила найоригінальніший сценарій фестивалю «Кіноскрипт». Церемонія відбулася 24 грудня 2014 року в Будинку актора.

21-23 листопада 2014 року в Києві пройшов IV-й Фестиваль відеопоезії «CYCLOP». Одним з партнерів цього року виступила Фундація Дарини Жолдак

«Культура vs Пропаганда» – унікальний проект, в основі якого серія дискусій на тему ролі пропаганди в культурі, освіті, історії ті ін.

Kyiv Rock Library існує на кошти благодійників і ви можете стати одним з них, надаючи книги у подарунок бібліотеці.

Збірка україномовних пісень для дитячих садків.

Допомога інтернату №5 ім. Батюка для слабкозорих дітей
.

“Книжкові Ангели” — це постійний збір книжок для потреб сільських бібліотек та сімей, що потребують допомоги по всій Україні в офісах компаній та організацій. До ініціативи може долучитись будь-яка компанія, підприємство або заклад, написавши лист-заявку на адресу Благодійного Фонду “Фундація Дарини Жолдак”.


 

Фундація Дарини Жолдак планує надавати постійну допомогу Київській спеціалізованій школі-інтернату № 5 для дітей з вадами зору імені Я. П. Батюка.

Чому цей заклад потребує підтримки?

У Київській спеціалізованій школі-інтернаті № 5 для дітей з вадами зору імені Я. П. Батюка вчаться 156 дітей з різних куточків країни, адже подібних закладів в Україні небагато.

Ми довго думали, чим можемо їм допомогти. Найважливішою, звісно, є увага. Ці діти живуть у світі, де насправді чимало світла – він всередині кожної дитини, і те, як багато його буде, залежить від того, хто поруч. Батьки багатьох учнів живуть дуже далеко. Так, у них є батьки, але протягом суботи й неділі в інтернаті завжди залишаються діти, яких на вихідні додому забирають раз на три тижні. І тоді тягнуться два довгі дні, коли єдиним способом провести час є розмови з сусідами по кімнаті й розвивальні заняття.

Але мова про інше, про те, як ми можемо зробити життя цих дівчаток і хлопчиків яскравішим. Коли немає можливості бачити, руки замінюють очі, й пальці ковзають папером під час читання, вибивають літери в комірках під час контрольної роботи і з легкістю майструють чудернацьких звіряток із глини. А чи знаєте ви, що футбол і волейбол, шашки й шахи, карти й гойдалки – усе це є в житті учнів школи-інтернату. Але… м’яч для футболу в них інший, а фігури в шахах, ясна річ, вони не за кольором розрізняють. Ці моменти роблять доступні нам речі недоступними для них. Адже згаданий м’яч, спеціальні зошити для письма за Брайлем коштують дорожче, ніж звичайні, а глина, до прикладу, йде десятками кілограмів. Отож, ми звернули увагу на ці важливу дрібниці, які допоможуть дітлахам зробити їхні рухи більш скоординованими, написати не один твір та оживити всі їхні фантазії в глиняних фігурках.

Раз на 2-3 місяці ми будемо купувати необхідне для занять приладдя. Підтримати нашу ініціативу можна, перерахувавши кошти на рахунок Фундації або взявши участь в благодійних акціях, спрямованих на допомогу цьому закладу. Про всі заходи ми повідомлятимемо на нашому сайті й Facebook-сторінці.

24 грудня 2015 року Фундація Дарини Жолдак проводить благодійний вечір “День Янгола”. Зібрані на святі кошти підуть на ремонт душового приміщення школи-інтернату. Детальна інформація про захід тут.

Наші проекти

День янгола

24 грудня 2014 року Фундація провела благодійний концерт День янгола. Зібрані від продажу квитків кошти пішли на січневу закупку потрібних речей для школи-інтернату.

Подаруй дитині з вадами зору можливість творити

Допомогти діткам зі школи-інтернату № 5 можна було, опустивши благодійний внесок у нашу скриньку, яка знаходилася у зоні KidsWill у торговому центрі ART Mall. Акція тривала до 20 січня 2014 року. Кожен благодійник за внесок від 25 гривень отримав фігурку янгола у подарунок.

Інформацію по витраченим коштам та всі квитанції ви можете знайти тут.

Якщо ви бажаєте долучитися до нашої ініціативи – ми будемо раді будь-якій допомозі.