11 лютого відбулася публічна дискусія між Олександром Ткаченком та Зурабом Аласанією на тему візії створення і розвитку суспільного мовлення в Україні. Це друга дискусія в рамках проекту «Культура vs пропаганда».

Одні з найавторитетніших українських медійників – генеральний директор 1+1 media Олександр Ткаченко та генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія дискутували про роль пропаганди у вітчизняному суcпільному мовленні.

Модерувала захід відома медіаекспертка і виконавчий директор ГО “Телекритика” Діана Дуцик.

Системи суспільного мовлення активно функціонують у багатьох країнах світу, Україна ж лише на шляху до створення такого сервісу.

Наші спікери спробували знайти рецепт ідеального суспільного медіа. Яким є запит суспільства на подібний медіапродукт? Чи можливо повністю уникнути пропаганди у телерадіомовленні? І яка роль культури у формуванні контенту для такого медіа?

«Культура vs. Пропаганда» – унікальний проект, створений у співпраці ГО «Форум видавців» та БФ «Фундація Дарини Жолдак».

В основі проекту – серія дискусій, кожна з яких підніматиме одну з тем: література, мистецтво, історія, кіно, освіта тощо.

Інформаційні партнери проекту: «1+1», «Перший національний»,«Українська правда. Життя», «Hromadske.tv», «Еспресо.тв», «Insider», «Телекритика», радіо «Аристократи», журнал «Країна», «Газета по-українськи», «Cultprostir», газета «День», «Hromadske. radio»

Фото

Фотозвіт зустрічі у Facebook

Преса

Основні думки перших двох зустрічей «Культура vs. Пропаганда» від культурно-видавничого проекту Читомо.

Трансляція зустрічі "Суспільне мовлення"